Hoe reis je door de regio Amsterdam? Kom je wel eens weg- of spoorwerkzaamheden tegen en ben je hiervan op de hoogte voordat je van huis vertrekt? Ervaar je hinder en wat doe je om dit te omzeilen?
Onderzoeks- en adviesbureau MuConsult voert in opdracht van Amsterdam Bereikbaar een onderzoek uit naar reisbeleving op de weg, het fietspad en in het openbaar vervoer in en rondom Amsterdam. Enkele weken geleden is deze vragenlijst ook uitgezet, dus het kan zeker zo zijn dat je de vragen herkent. Geen probleem, dit is precies de bedoeling. We zijn benieuwd hoe je het reizen door de regio Amsterdam nu, na het uitvoeren van een aantal werkzaamheden zoals de sluiting van de Piet Heijntunnel, ervaart. Aangezien wij dit onderzoek ondersteunen, nodigen we jou als panellid van harte uit om (wederom) deel te nemen.
Je kan deelnemen aan de vragenlijst door op onderstaande link te klikken. Het beantwoorden van de vragen duurt 10 tot 15 minuten en is in te vullen tot en met 23 juli a.s.
naardevragenlijst.nl/amsterdambereikbaar
We stellen je inbreng zeer op prijs.