Schrijf je hier in voor onze nieuwste College tour Gedragsverandering.

Schrijf je hier in voor onze nieuwste College tour Gedragsverandering.

Uitnodiging Breikers Seminar 17 maart

Uitnodiging Breikers Seminar 17 maart

Op donderdag 17 maart organiseren we voor al onze relaties eindelijk weer een Breikers LIVE seminar. Het wordt een inspirerende sessie over Hybride werken met als gastspreker Dr. Kilian Wawoe. Hij gaat onder meer in op de fundamentele behoefte van mensen om fysiek samen te werken (en wat het me je doet als je volledig thuis werkt).

Dr. Kilian Wawoe is organisatiepsycholoog. Hij startte zijn loopbaan bij ABN-AMRO, waar hij verschillende HR functies bekleedde in binnen- en buitenland. Hij promoveerde aan de Vrije Universiteit (VU) Amsterdam op beloningsvraagstukken. Tijdens Corona deed hij onderzoek naar thuiswerken en schreef daar een boek over: Het Corporate Brein, samenwerken ná Corona. Op weg naar de nieuwe balans tussen autonomie, verbondenheid en groei.

Datum: Donderdag 17 maart
Tijd: Inloop 15.00 – Start 15.30 – Borrel 17.00 uur
Locatie: Pakhuis de Zwijger
Adres: Piet Heinkade 179, Amsterdam

Wij verheugen ons enorm op jullie komst en om iedereen weer live te spreken.

Meld je hier aan voor 17 maart

Gratis mobiliteitsadvies?

Wil jij binnen jouw organisatie aan de slag met slimme en duurzame mobiliteit en kan je daar wel wat hulp bij gebruiken?

Vraag ons om hulp! Ons advies is altijd kosteloos en op maat.

Stay up to date!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Heb je vragen?

Contact-Rita-stripes@2x

Rita van der pas

Community Manager

06 549 212 14 Rita@wijzijnbreikers.nl

Bel of mail mij gerust met vragen of om een kennismakingsgesprek in te plannen.